Upozornění - už nemeleme

 

Obchodní podmínky

1. Cena

Veškeré uvedené ceny jsou konečné, tedy včetně DPH a balného.

2. Doprava - poštovné

Zboží posíláme kurýrní službou PPL. Zásilka by měla být doručena do 24 hodin.

3. Ceník dopravy - poštovného

Při objednávce za 990,- Kč a více (jakýchkoliv druhů káv) je poštovné ZDARMA.
Při objednávce do 990,- Kč (jakýchkoliv druhů káv) účtujeme poštovné 100,- Kč.

Při zakoupení jakéhokoliv množství nepražené kávy účtujeme vždy poštovné 100,-Kč.

Poštovné na Slovensko je 190,- Kč za každý balík.

 4. Osobní odběr

Osobní odběr zboží v sídle společnosti je možný po potvrzení objednávky mezi 8-16h. Při osobním odběru je možná pouze platba v hotovosti, platební karty nebereme.

5. Záruka

Postup reklamace
Pokud chce zákazník reklamovat zboží koupené v internetovém obchodě kavaprodej.cz, zašle dodavateli e-mailovou zprávu. Do dvou pracovních dnů budou zákazníkovi zaslány informace o dalším postupu. 
Je vhodné zboží zasílat zpět v originálním obalu nebo vyhovujícím přepravním obalu, protože dodavatel neručí za případné mechanické poškození před přijetím zboží. V případě oprávněné reklamace má zákazník právo na náhradu poštovného v nejnižší nutné výši k bezpečnému doručení (nutné doložit doklad k této přepravě). V případě neoprávněné reklamace nemá spotřebitel nárok na náhradu svých nákladů spojených s vyřízením reklamace a současně ani prodejce nemá nárok na náhradu nákladů, které vznikly na jeho straně (pokud se ze strany spotřebitele nejednalo např. o opakovanou bezdůvodnou reklamaci, u které se již dá dovozovat, že se z jeho strany jednalo o zneužití práv spotřebitele).

Vyřízení reklamace
Dodavatel posoudí oprávněnost reklamace vady na zboží a po posouzení vyrozumí zákazníka telefonicky či emailem o způsobu vyřízení reklamace. Následně bude zákazník vyzván k vyzvednutí reklamovaného zboží.
Lhůta pro vyřízení reklamace je dle zákona č. 634/1992 Sb. třicetidenní - 99,9% reklamací týkající se kvality kávy řešíme její okamžitou výměnou.

6. Potvrzení objednávky

Přijatá objednávka bude potvrzena do druhého pracovního dne e-mailem.

7. Dodací doba

Zboží expedujeme druhý až třetí den po jejich obdržení. Spolupracujeme s PPL. V případě, že dodání není možné, nebo nebude do týdne, budeme Vás informovat do druhého pracovního dne po obdržení objednávky.

V Praze dne 10. 1. 2018