O nás

Od zrnka k hrnku

Pražíme pro vás ta nejlepší kávová zrna z celého světa, ochutnejte.

Třicet let lahodných vůní

Už třicet let nakupujeme, pražíme a balíme kávu. Víme, jak vypadá kávová plantáž, víme, jaké podmínky potřebuje kávové zrno a víme, jak ho správně upražit. A jak ho dostat až do vašeho hrnku. Pražíme ty nejlepší odrůdy. A prodáváme jedině tu kávu, kterou sami pijeme, za kterou ručíme. Jsme rodinný podnik už od roku 1992.

Náš táta začínal se šesti zaměstnanci, my jich máme osmnáct. Ne, nejsme obří firma napojená na řetězce, a ani jí být nechceme. Naší cestou není dovézt a prodat co nejvíc kávy, jdeme po kvalitě! Za kávovým zrnkem jsme procestovali celý svět, víme, co obnáší jeho pěstování a transport do Evropy. (A třeba na Papui – Nové Guineji na nás dodnes s láskou vzpomínají i potomci místních kanibalů! viz. video) Pečlivý výběr, dobré ošetření a přesně řízené pražení dělá z našich káv zážitek, kvůli kterému se zákazníci vracejí. A my je známe a víme, co mají rádi. Tak se staňte jedním z nich!

Vyjdeme vám vstříc!

Chcete běžnou komoditní kávu? Žádný problém! Toužíte po exkluzivní výběrové? Máme ji pro vás! Od půl kilogramu až po to, co unesete! Upražíme kávu dle vašeho výběru přesně tak, jak si zrno žádá. Pražíme na nejmodernějších německých strojích Probat. Řemeslně a na základě dlouhé zkušenosti. A právě zkušenosti nás staví na špici oboru.

Najdete nás v pražských Holešovicích a jste u nás vítáni. Tak neváhejte, káva má totiž jednu jedinou nevýhodu: rychle stydne!