Přihlášení
Ztratili jste heslo?

0 položek za 0 Kč s DPHKošík

Obchodní podmínky

1. Cena

Veškeré uvedené ceny jsou konečné, tedy včetně DPH a balného.

 

2. Zpracování objednávek + platba

Objednávky zpracováváme následující pracovní den po jejich obdržení. Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, přikládáme do zásilky fakturu se splatností 14 dnů. Platbu dobírkou vybírá přepravce PPL.

 

3. Ceník dopravy - poštovného

Zboží posíláme kurýrní službou PPL.

Hmotnost jedné zásilky je max. 25 kg.

Při objednávce za 1100,- Kč a více je poštovné ZDARMA.

Při objednávce do 1100,- Kč účtujeme poštovné 100,- Kč.

Při zakoupení jakéhokoliv množství zelené - nepražené kávy účtujeme poštovné 100,-Kč za každou zásilku nad 25 kg.

Cena dobírky je 35,- Kč.

 

Poštovné na Slovensko je 190,- Kč za každý balík nad 25 kg.

 

4. Osobní odběr

Osobní odběr je možný u nás v pražírně a to PO VYZVÁNÍ A UPŘESNĚNÍ TERMÍNU VYZVEDNUTÍ.

Nechoďte si pro kávu bez potvrzení o tom, že je káva připravena.

Platba je možná pouze hotově. Neakceptujeme platební karty

Otvírací doba Pondělí - Pátek od 12:00 - 15:00

 

5. Postup reklamace

Pokud chce zákazník reklamovat zboží koupené v internetovém obchodě kavaprodej.cz, zašle dodavateli e-mailovou zprávu. Do dvou pracovních dnů budou zákazníkovi zaslány informace o dalším postupu.

Je vhodné zboží zasílat zpět v originálním obalu nebo vyhovujícím přepravním obalu, protože dodavatel neručí za případné mechanické poškození před přijetím zboží. V případě oprávněné reklamace má zákazník právo na náhradu poštovného v nejnižší nutné výši k bezpečnému doručení (nutné doložit doklad k této přepravě). V případě neoprávněné reklamace nemá spotřebitel nárok na náhradu svých nákladů spojených s vyřízením reklamace a současně ani prodejce nemá nárok na náhradu nákladů, které vznikly na jeho straně (pokud se ze strany spotřebitele nejednalo např. o opakovanou bezdůvodnou reklamaci, u které se již dá dovozovat, že se z jeho strany jednalo o zneužití práv spotřebitele).

 

6. Vyřízení reklamace

Dodavatel posoudí oprávněnost reklamace vady na zboží a po posouzení vyrozumí zákazníka telefonicky či emailem o způsobu vyřízení reklamace. Následně bude zákazník vyzván k vyzvednutí reklamovaného zboží.

Lhůta pro vyřízení reklamace je dle zákona č. 634/1992 Sb. třicetidenní - 99,9% reklamací týkající se kvality kávy řešíme její okamžitou výměnou.

 

7. Potvrzení objednávky

Přijatá objednávka bude potvrzena do druhého pracovního dne e-mailem.

 

8. Dodací doba

Zboží expedujeme maximálně do třetího pracovního dne po obdržení objednávky. Spolupracujeme s PPL. V případě, že dodání není možné, nebo nebude do týdne, budeme Vás informovat do druhého pracovního dne po obdržení objednávky.

 

9. Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována v souladu s plastnými právnimi předpisy, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, obecné nařízení o ochraně osobních údajů (General Data Protection Regulation) ("GDPR").

 

Kupující poskytuje osobní údaje prodávajícímu dobrovolně, a to pro účely uzavření a plnění kupní smlouvy, případně pro účely vedení uživatelského účtu. Bez poskytnutých osobních údajů kupujícího v rozsahu uvedeném v objednávkovém formuláři není možné kupní smlouvu uzavřít. Tyto osobní údaje je prodávající oprávněn zpracovávat i bez souhlasu kupujícího.

Podrobné informace o účelu, rozsahu a právních důvodech zpracování osobních údajů kupujícího jsou uvedeny v dokumentu „Zásady ochrany osobních údajů“, s jehož obsahem je kupující povinen se seznámit před uzavřením kupní smlouvy, a který je kupujícímu dostupný z objednávkového formuláře na webových stránkách e-shopu prodávajícího https://www.kavaprodej.cz.

Podrobné informace o právech kupujícího v oblasti ochrany osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu „Poučení o právech na ochranu osobních údajů“, který je kupujícímu dostupný zde, nebo na vyžádání u prodávajícího.

Kupující bere na vědomí, že v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů, je prodávající oprávněn využít elektronický kontakt (emailovou adresu) kupujícího za účelem zasílání obchodních sdělení. Souhlas s využitím emailové adresy pro účely zasílání obchodních sdělení prodávajícího je kupující oprávněn kdykoliv odvolat.

 

V Praze dne 1.1.2022

 

 

Kontakt

Balírny Praha
Holešovice s.r.o.

Sanderova 1366/26
170 04 Praha 7

IČ: 25767216
DIČ: CZ25767216

+420 608 900 395

info@balirny.com


Osobní odběr:
+420 608 900 399
Po - Pá 12 - 15

Facebook

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím